Dessing od: Mesu, blog stále upravuji

Party image

Prosinec 2012

Pozastavuji a Šťastný nový rok

31. prosince 2012 v 20:50 | Animka |  Moje kecy/Deníček
Ahojky lidi. Vím, že už jsem tu dlouho nebyla, ale dlouho dobu jsem nebyla na internetu a taktéž nebudu, protože nám nejde. Prozatím budu muset pozasavit blog :D Pokusím se napsat nějakou recenzi, ale nevím. Chtěla bych poprosit, aby mě moje SB prosím nemazali. Děkuji. Nebojte vrátím se hned, jak zase bude fungovat.

Jinak se máte? Jaké byly Vánoce? Moje byly prima. Poprvé jsme trávili vánoce s společně s tetou. Svoje dárky jsem si vybírala všechny sama. Dostala jsem Sims 3 Obludárium, které mě zaujalo ještě dřív než vyšlo na prodej a knihy: 4 knížky Upířích deníků a Poslední upír. Všechny knížky jsem přečetla za týden. Můj další nový rekord :D Upíří deníky jsou opravdu úžasné a ve všem se liší narozdíl od seriálů. Poslední upírka mě tolik nenadchla, ale je taktéž pěkná :) Poté jsem ještě dostala tričko s tučňákem jako Rudolfa a mikinu s oušky :3 Myslím, že letošní Vánoce byly celkem pěkné. I když mi to připadá jako by žádné nebyly :D

Venku už pomalu začíná být rámus :D Pohled z okna budu mít na nic, jelikož vidím jen na sousední panelák, ale to nevadí :D Stejně Silvestra moc neslavíme :) Tak já se s vámi zatím loučím :D Ahojky a užijte si Silvestra. Šťastný nový rok!