Dessing od: Mesu, blog stále upravuji

Party image

Srpen 2011

ToraDora - Opening 2

30. srpna 2011 v 23:59 | Animka
A taky 2 opening :D I když já raději ten první ,)


ToraDora - Opening 1

30. srpna 2011 v 23:57 | Animka
Tento Opening je pěknej. Pracuji na tom abyste tu měli více věcí.


Yamato Nadeshiko Shichi Henge AMV - Whatcha say

30. srpna 2011 v 16:25 | Animka |  Videa
Mám ráda pár Kyohei a Sunako (Nejradči jen Sunako) :D Anime moc doporučuji :D


Yamato Nadeshiko Shichi Henge AMV - Somebody's watching them

30. srpna 2011 v 16:05 | Animka |  Videa
Tohle AMV jsem našla na stránky překladatelů Anime tým. Ale dá se jedoduše najít na youtube. Jestli máte rádi opravdu ujetou komedii tohle je něco pro vás! :D Anime je dost vtipné a krásné. Právě ho mám rozkoukaný. Ve videu je jen trochu krve.


PS : Musím si to dát do aspon 5 - 6 nej anime! XD Je to moc dobrý doporučuji :D

Skip Beat - Turn It Up Now

21. srpna 2011 v 15:07 | Animka |  Videa
Moc pěkný AMV s tímto anime :D Mám to anime moc ráda a to jsem ho dokoukala akorát včera x3


Skip Beat - My Girl's Ex-Boyfriend

21. srpna 2011 v 14:14 | Animka |  Videa
Toto anime jsem dokoukala za jeden den :D Dokonce i místo spánku jsem se na to koukala :D Je to úžasné anime a moc doporučuji. Vrr! Nemám ráda toho blonďatýho kluka.. kdo viděl to anime tak asi pochopí :)


(Fan Anime) Superu Ground - Opening 1

20. srpna 2011 v 18:04 | Animka |  Prozatím nezařazeno
Bohužel mi sem nešel dát Lilium tak vám dávám tohle :D Kreslý to stejná holka jako ta od Lilium Girls :D
Myslím, že se na toto fan anime kouknu ,)


Kuroshitsuji - Grell - For your Entertainment!

13. srpna 2011 v 13:54 | Animka |  Videa
Našla jsem další úžasné AMV s Grellem XD Obsahuje jen trocha krve :D


Kuroshitsuji - AMV Sanctus Espiritus

13. srpna 2011 v 13:44 | Animka |  Videa
Už je to dlouho co jsem našla toto AMV. Toto AMV je přenádherné! x3


Jaký byl Advik?

12. srpna 2011 v 14:25 | Animka |  Moje kecy/Deníček
Osobně moc nemám ráda různé akce, nejraději jsem doma u pc, ale Advik byl celkem fajn. Už minule, když skončil Advik mi Mesu nabídla, abych příště jela s ní. A to se skutečně stalo. Na Adviku jsem byla společně s Mesu, Rose, Shirem a objevila se i Adira. Koupila jsem si moc pěkné věci, které vám zde rozepíšu:

Koupila jsem si: Odznáčky, Mangy, Plakátý a přesněji vám to ještě řeknu. Koupila jsem si ze začátku jeden velký za 50 Kč s Hinamori Amu a jeden velký s Soul Eater, který jsem koupila Mesu :D Prostě když jsem to viděla napadlo mě že jí to koupím i když tam někde byla taky xD Ale aspoň se jí líbil nya x3 Asi si možná říkáte, že jsem šílená co? -_-" Potom jeden s Narutem pak s Narutem a Sakurou, s Vampire Knight, s Kanamem z Vampire Knight. Když jste si vzali 4 tak jste měli jeden zadarmo tak jsem si vzala jednu holku myslím, že je z Hetailia, ale nejsem si úplně jistá. Malý odznáčky byli za 30 Kč. Vampire knight i Kurame byl spíš pro mamku, která byla doma. Oni to asi nebyli odznáčky, ale já nevím jak tomu říkat. Je to taková placka, kterous i můžete připnout k triku, tašce, kabelce atd. :D Pak jsem si ještě koupila ty odznáčky s Higruashi :D JJ když jsem se dověděla, že prodávaj s tím odznáčky a mangu tak jsem to musela mít XD Koupila jsem si jeden odznáček malý s Renou, který nosím tak nějak každý den potom velký s Higurashi, malý s Renou a Shion potom malý s Satoko a potom velký s Rikou a Hanyuu. Celkem bych tich odznáčků měla mít 13 :D Potom jsem si koupila Plakát s Misou Amanovou. Dále jsem si koupila mangu "Královnin rytíř 3" :D Byla úžasná! Chci 4 díl XD Potom jsem si koupila mangu " Higurashi No Naku Koro ni - Watanagashihe 2 díl" neboli podle anglického názvu jelikož to byla manga v angličtině " When They Cry - Cotton Drifting Chapter" I když chapter spíž je arck, ale to prostě neřeště :D Pak jsem si koupila Plakát ještě jeden s Amane Misou z Death Note a pak z Fruit Basket. Byla tak akce poslední den, že když si koupíš něco a hodíš kostkou 6 dostaneš zdarma figurku z Kingdom Hearts. No a díky plakátu s Fruit Basket se mi to povedlo. Nakonec jsem si koupila takovou malou figurku na klýče i když ji mám spíž na malý tašce, ale to je jedno. Byla to figurka Kanna z Inuyasha. Mě se náhodou líbí :D

První den, kdy jsme přijeli jsme museli delší dlouhou dobu čekat ve frontě, jelikož zde bylo hodně lidí. Také jsme potkali nějaké lidi. Když jsme se dovstali dovnitř budovi, chtěla jsem Shirovi jenom ukázat plyšovou Vocaloidku Rin, ale on si myslel, že něco provedl -_-" Poté jsme si zaskákali i na DDR. No zaskákali jsme si na DDR, ale na těhle podložkách mě to moc nebavilo. Ze začátku jsem byla především s Rose, ale poté to bylo různé. S Rose jsem se na pár filmů dívala, ale jednou mě vzala na jeden film, který se mi moc nelíbil, takže jsem zdrhnula. Našla jsem Mesu a připojila se k ní. Bavilo mě hrát s Rose na konzolích. Samozřejmě nás nejvíce bavily bitky jako vždy :D Ale bylo to témeř vždy obsazené, takže jsme hráli asi jenom jednou. Bylo to super. Také jsme byly na pár přednáškách a to je zhruba vše. Spalo se na zemi v tělocvične. Shiro s námy moc nebyl. Pak jsem se vracela společně s Rose v autě jejích rodičů domů. Byla tam i Mia x3 Což je jediný pes, kterého se nebojím :D Ale podle vyprávění dokáže být také nebezpečná...