Dessing od: Mesu, blog stále upravuji

Party image

Únor 2011

Higurashi no naku koro Ni - Rena Ryuugu

28. února 2011 v 18:24 | Animka
Snad se popis líbí :D Jinak kopírovat se smí pouze se zdrojem!!
Jméno : Rena Ryuugu
Věk : 15 let
Zbraň : Sekera (Je podobná té na maso)
O Reně : Rena žije se svím otcem. Od matky se odstěhovala když jí řekla, že je těhotná a Renu to moc naštvalo. A to nebylo jediný co jí řekla. Její matka jí ještě řekla, že se nejspíž ožení. Teď Rena žije v Hinamizavě. Žila tam už dříve a pak se odstěhovala. Však to pak začala vraždit a a její tělo se bouřilo paraziti. Proto se vrátila zpátky do Hinimizavy kde se skamarádila s Mion, Satoko a Rikou. Jejím kamarádem byl i Satoshi, ale ten zmizel. Nebo aspoň se to říká, že zmizel. Nyní se kamarádí i s Keiichim. Rena si myslí, že jí taktéž postihla Oyashira kletba a hodně tomu věří.
Má ráda : Roztomilé věci
Koníček : Ráda hledá věci na skládce a tráví tam čas
Kolikrát někoho zabila? : Zabila 2 lidi. Ale né bez důvodně. První se myslím jmenovala Natsuno a chtěla využít jejího otce a pak její manžílek, který skopal jejího tatínka :D Jak vydíte s Renou není dobré si začínat :D A navíc Natsuno ji chtěla zabít.


D.Gray - Man Recenze

28. února 2011 v 13:09 | Animka
No jo zase se koukám na D.Gray - Man a je to hustý :D (Já to celý totiž nedokoukala je to moc dlouhý)

Název : D.Gray - Man

Rok vydání : 2004

Žánr : Akční, komedie, fantasy, dobrodružný

Počet episod : Asi tak 102

Recenze : Koloběh života a smrti pracuje již po tisíciletí na stále stejném principu - někdo se narodí, jiný zemře. Každý tedy někdy přijde na řadu. Je to v pořádku, ale vždy to zanechá zármutek v srdcích osob, které měly k zemřelému blízko. Duše mrtvého člověka se přenese do světa, kde jí je dobře. Uleví se jí a čeká, až se k ní její milovaná osoba na cestě života a smrti přidá. Někdy ale zármutek ze ztráty milovaného člověka je tak veliký, že se lidská duše začne zaobírat tím, jak navrátit mrtvého zpět. Tohoto zármutku využívá Milenium Earl (doslova Hrabě Tisíciletí) - tajemná postava, která nabízí lidem splnění jejich přání. Avšak duše mrtvého se dostane do takové kostry a je v plné moci Milenium Earla. A také trpí, zmítá se v zármutku a tiše pláče, že ztratila svou svobodu, svůj klid. Milenium Earl jí vždy poštve proti člověku, který jí přivolal a nechá jí na sebe vzít podobu onoho člověka. Tak vznikne Akuma - démon s duší jednoho a tělem druhého člověka. Ta duše touží po osvobození, ale není jí ho dopřáno, protože Milenium Earl jí nutí vraždit a ničit svět.

Ale jistá naděje tu je - Exorcisté. Tito lidé mají schopnost schopnost ovládnout Inocence. Kdysy to byla kostka neznameho materialu ale když se před nekolika tisíci lety země ponořila na 3 dny do temnoty s tou krychlí se neco stalo a rozdělila se na 114 zlomku a Exorciste jim daly nazev Inocence které mají možnosti útoků, obrany a dalšího využití. Inocence si vybírá svého ,,majitele" a nikdo jiný se s ní nemůže synchronizovat. Exorcisté se sdružují v jakési společnosti, která je vysílá do míst, kde jich je třeba. Ale Milenium Earl je silný, má mnoho spojenců a svět padá do záhuby. Přesto tu je naděje, naděje že se najde někdo, kdo by byl schopný Milenium Earla zničit…
Allen Walker je asi patnáctiletý, trochu podivný chlapec, co je na cestě do sídla Black Order (organizace sdružující Exorcisty) aby se stal právoplatným exorcistou a mohl si splnit svůj sen - pomoci zachránit svět od záhuby.

Hned jak tam přijde začnou první problémy. Jelikož je prokletý má nad levým okem výko, kterým může poznat Akumu od normálního člověka a vidět uvězněnou duši, pentagram - značku Akum. A kvůli ní spustí takový robot poplach a bude na Allena poslán Kanda, aby ho zničil. Pak se všechno vysvětlí a Allen je přijat. Zanedlouho dostává svou první misi v městě Matel a to rovnou s Kandou, který ho opravdu nemá rád…
Allen prochází spoustou misí, na kterých ničí Akumy a osvobozuje duše nebo hledá Inocence. Samozřejmě není na své cestě sám - seznamuje se s velkým množstvím více či méně důležitých lidí a společně s ním odhalujeme dílky skládačky, která by nás měla dovést k pochopení celého systému. Svět Akum, Exorcistů, Millenium Earla a jeho tajemných a nebezpečných spojenců z Noahova klanu je propleten spletitou sítí souvislostí a tajemství, která postupně vyplouvají na povrch.

Obědnej si : Video (Anime či Winx nebo Witch)

27. února 2011 v 16:43 | Animka |  Objednat
No lidičky tak jsem se rozhodla, že na obědnávku vám i video udělám takže kdo má zájem ať napíšu komentář.Videa si můžete obědnat kolikrát chcete jenom prosím 50 najednou ne XD A jo pozor dělám pouze videa z anime a případně W.I.T.C.H. nebo Winx Club ale to je výjmka jinak hlavně anime

1.Vaše přezdívka
2.Váš blog pokuď nemáte blog tak email
3.Chcete aby video bylo delší nebo kratčí (Pokud zlovíte nějakou píseň z openingu tak je krtačí i plná verze tak se jen tak ptám)
4.Z jakého to bude anime nebo seriálu (Pozor dělám jen anime nebo witch nebo winx club! a můžete mít i víc v tom videu anime)
5.Na kolik to chtete postav? A jaké? (Myslím tím třeba Naruto a Sakura a nebo Misuzu s Yukitem atd. nebo můžou bít i víc buďto jen s 1 nebo s 2 klidně i skoro všichni z toho seriáli či anime nebo jen hlavních 5 atd. abych věděla jestli je to video s tím animem a nebo že se to zaměří na nějkou postavu)
6.Píseň (Jestli zvolíte opening - japonskou píseň - tak napište jestli dlouhou verzi nebo krátkou jinak můžete jakoukoliv klidně od Keshy nebo Lady Gaga atd.)

No lidičky to bude asi vše doufám, že si někdo něco objedná :D

Higurashi No Naku Koro Ni Kai Recenze

25. února 2011 v 17:31 | Animka
Název : Higurashi no Naku koro ni Kai

Počet episod : 24

Rok vydání : 2007

Žánr : Horor, Detektivní, Thriller

Recenze : Píše se rok 1983. Ve vesnici Hinamizawa den po festivalu Česání Vln někdo umře. Jedinou nadějí pro obec a její obyvatele je dívka ze svatyně Furude Rika, která za pomoci své neviditelné parterky Hanyuu je schopna cestovat zpět v čase a změnit události, které vedly ke katastrofě. Bohužel, bez ohledu na to jaké událostí se změnily pokaždé to končí smrtí Riky a mnoho z jejích přátel. Ale když si Rika a její přátelé začnou vzpomínat na události, které se jim staly z minulých světů podniknou kroky k zamezení stejných výsledků.Rika si uvědomuje, že jejich šance na přežití nebyla nikdy lepší. Může se opravdu vyzvat a porazit sám osud?

Zdroj : Anime Planet (Přeloženo mnou! Kopírovat pouze se zdrojem!)

Pekla jsem Bábovku ve škole

24. února 2011 v 17:31 | Animka
No lidičky tak naše skupina pekla.Byla jsem tam já,Terka,Helena,Ondra.Musím říct, že se povedla i když Terka moc zmatkovala křičela a běhala.Nemá náhodou tělocvik? Jinak dali jsme do ní 2 vajčka,mouku,cukr,prací prášek (nebo co to je) a to je asi vše.Forma se vymazala olejem a pak do toho mouku a strčili jsme to do trouby.Bohužel toho bylo málo takže je mrňavá.Jinak promiňte, že jsem tu nebyla připravují Angel or Devil 3 CZ.Bude to hustý tak se těšte.Jinak jo už vím ještě do bábovky jsme dali kokos.Jinak nevím jak bude chutnat, protože jí sníme ve třídě zítra ráno.To mě připomíná, že budu zkoušena z ČJ a nevím co se mám učit a nemám žadné listy :( Jinak měla jsem super tajnou akci! Chtěla jsem si vyfotit tu bábovku! xD Víte ve škole nesmíme mít mobily jenom se skouhlasem rodičů a nesmíme je používat ve škole.A já a Helena jsme šli dát bábovku do třídy a třídá, abych vám řekla pravdu byla dost daleko.Zatímco pan učitel hledal klíče, protože by bylo zamčeno já si vyndala z tašky mobil a skovala ho do kapsy.Samozřejmě, že nenápadně jelikož tam byla celá třída a kdyby mě někdo prásknul.Taky nikoho by nenapadlo, že když mám v kapse mobil, že chci fotit.No musím říct, že se mi to povedlo,ale kdyby tu nebyla helena potkala by mě učitelka (dost nepříjemná).Jinak tady je : PS : pekla jsem poprvé

Higurashi USO DA! ~MEGA MIX~

23. února 2011 v 20:48 | Animka |  Videa - Higurashi
OO jak já miluji to "Uso da!" Znamená to "To je Lež!" A nejen Rena, ale i ostatní holky tam uslišíte myslím :D


PC Obrázek - Natto

20. února 2011 v 21:02 | Animka |  Moje Tvorby/Kreslení
No tak další můj obrázek nakreslený přes gimp.Jmenuje se Natto a to znamená oříšek.

Natto

Higurashi - Rena - Chtěla jsem zpívat jasné

20. února 2011 v 17:05 | Animka |  Videa - Higurashi
JJ poprvé jsem to našla s Misuzu xD Není tam ani kapka krve.Je to jen pro legraci xDDiplomek od Haruhi za SB

20. února 2011 v 13:18 | Animka |  Moje diplomky
Je moc krásný děkuji :D

Diplomek od Haruhi za SB