Dessing od: Mesu, blog stále upravuji

Party image

Září 2010Rozcetník : Poslední na zemi

12. září 2010 v 14:17 | Animka
Mecha Elfi
                                                                         Recenze                                                                                

Soul Eater AMV This Is Halloween

11. září 2010 v 14:07 | Animka |  Videa
Skvělé AMV z Anime Soul Eater. I když je trochu děsivé... :D


Recenze Myší Hrdinka

7. září 2010 v 14:08 | Animka

Název Anglicky: Mouse Heroine

Název Japonsky: Mausuhiroin (マウスヒロイン)

Název Česky: Myší Hrdinka

Autor: Tereza Vykypělová

Počet dílů: ?

Stav: Rozpracovaný

Příběh : V Skryté Temné má hokage dceru jménem Natsuki a manžela ninju třídy S Manabu.
Manabu měl zvláštní schopnosti a zapečetil je i do své manželky a dcery.
Nikdo o té schopnosti nic neví kromě Hokage a jejího manžela.
Však se to,ale dozví Hokage z Vodopádové a chce tu sílu a tak zaútočí na Temnou.
Ninjové sebou mají myšího démona a zaútočí na Temnou.
Myška odlákala Hokage a jejího manžela od vesnice.
Ninjové zabijou všechny ve vesnici kromě Natsuki.
Když já uvidí Hokage Vodopádové tak se do ní zamiluje.Však v tu chvíli tam přiběhne myška a přinese mu mrtvá těla hokage a jejího manžela.Když to saki uvidí tak to nevydtží a začne křičet a zapečetí si do sebe myš aniž by si to uvědomila.Potom uteče,ale její pomsta je obrovská.Nevydrží to a z těla jí vyskočí nějaká duše,která vypadala jako ona.Byl to její stín.Její temná stránka.Poté co zmizí Natsuki nemá sílu a omdlí.Později jí najdou zbytek lidí z Temné,kteří nebyly zabiti.A ochraňují ji.Však akatsuki dá úkol Deidarovi,aby ji zabili.Když akatsuki napadnou a zabijou lidi z temnté,kteří přepravovali Natsuki v kočáře.Deidara otevře závěs a chystá se Natsuki zabít.Však když se na ní podívá tak se do ní zamiluje a rozhodne se jí zachránit.Ostatní akatsuki oklame a nechá jí Natsuki v Písečné.Natsuki si od té doby co omdlela ze svého stínu nic nepamatuje a ani své jméno.Prostě toho bylo na ní příliš.Tak jí Deidara pojmenuje Saki a odletí.Natsuki vkráčí dovnitř a hokage jí dá úkol aby vytvořila démony a zapečetí je.První si vybere jedu dívku ze sněžné do,které se později zamiluje a nakonec si jí vezme.Saki se stává ninjou a čeká na deidaru.Nachází nové přátelé.Nikdo noví se do ní zamiluje a bude z toho milostný trojúhelník nebo bych měla říct šestiúhelník?
Vypadá to že vše dobře dopadne,ale pravda je ještě krutější.
Saki musí každý den čelit jejímu stínu Shadow.
Jelikož je tešké ji porazit tak Saki se chce zabít společne s ní.
Dokáže tomu Deidara zabránit?

Animka je na druhém stupni

1. září 2010 v 9:52 | Animka |  Moje kecy/Deníček
Ahojky. Jak už asi víte z nadpisu, tak už brzo budu na druhém stupni na základní škole. Narozdíl od ostatních se už moc těším. Dneska se nám představila naše nová učitelka, ale o tom až později.

První den na druhém stupni: Domluvila jsem se s kamarádkou, že půjdeme do školy spolu, ale ona nakonec zapomněla. Cítila jsem se velmi nervozní a tak jsem se během cesty do školy zastavila. Otočila jsem se a uviděla své (bývalé) spolužačky z A. Šla jsem s nimi. Venku byla zima. Měla jsem na sobě bílou bundu, která tak trochu připomínala ovci. Ve čtvrté třídě jsme si museli vybrat, jestli budeme chodit do sportovní (A) nebo nesportovní (B) třídy. Já jsem si vybrala, že půjdu do nesportovní nebo-li do B.

Důvod:
1. Chodí tam má nejlepší kamarádka a bez ní bych se nudila
2. V A je většina mých bývalích spolužáku, které moc nemám ráda
3. Nemám tělocvik moc ráda

Potkali jsme ještě jednoho spolužáka, který se k nám přidal. Pozdavili jsme školníka a pokračovali po schodech nahoru. Já jsem jenom zůstala stát na chodbě a nevěděla, kam mám jít. Začala jsem zmatkovat a rozbrečela se, ale naštěstí si toho skoro nikdo nevšiml. Ale zároveň jsem se nechtěla nikoho ptát. Pak vyšli spolužáci z A a ptali se učitelky, kam patří. Když kolem mě prošel jeden spolužák, kterého jsem znala, ptal se mě, jestli brečím. Naštvala jsem se a vyhrožovala pěstí, že nebrečím (ehm, i když to bylo naopak -_-"). Učitelka mi ukázala třídu a já do ni vešla. Naše nová učitelka je přísná, ale když se nám představovala byla milá. Budeme ji mít na Matematiku. Předmět, který mi vůbec nejde.... Dala nám papírky a provedla nás po druhém stupni. A poté jsme šli domů.